FINANCOVÁNÍ

Dlouhodobě spolupracujeme se všemi bankami. Při financování nemovitosti vám poskytneme bezplatnou konzultaci. Zařídíme celý proces podle vašich možností a požadavků, aniž byste museli jít osobně do banky. Konkrétní volbu provedete vy podle nejvýhodnější z předložených nabídek. Všechny finanční konzultace, výpočty i nabídky jsou zcela nezávazné a zdarma i v případě, že k uzavření obchodu z jakéhokoliv důvodu nedojde. Spolehněte se na náš zkušený finanční tým.

Kontakt
I.

ÚSTNÍ REZERVACE

Chápeme, že výběr vhodné nemovitosti vyžaduje potřebný čas na posouzení. Máte od nás tedy možnost ústní rezervace, během které není byt v aktuální nabídce a vy máte 5 dnů na rozmyšlenou.
II.

SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

Po dohodě vás kontaktujeme ohledně podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní. V této fázi je potřeba uhradit do 10 dnů od podpisu 20 % z kupní ceny.
III.

ZÁPIS JEDNOTEK DO KN

Po dokončení hrubé stavby a následném rozdělení a zápisu samostatných jednotek do KN uhradíte 40 % z kupní ceny. V případě financování hypotékou lze v tento moment zajistit zástavu k bytu a následně čerpat úvěr.
IV.

KUPNÍ SMLOUVA

Zbývajících 40 % z kupní ceny hradíte až po vydání kolaudačního souhlasu, před podpisem kupní smlouvy. Po uhrazení celé kupní ceny společně podepíšeme kupní smlouvu.

VÝHODY PRO VÁS

  • nulový poplatek za zpracování hypotéky
  • zajištění ocenění nemovitosti je samozřejmostí
  • vyřídíme veškerou administrativu s bankou i katastrálním úřadem
  • nejnižší úroková sazba
  • všechny finanční služby jsou pro naše klienty zdarma

Kontaktní údaje:
Mgr. Ondřej Novotný - ONNO Group s.r.o.
tel.: +420 728 213 581
e-mail: ondrej.novotny@onnogroup.cz